O nás

Jsme 2 pohodoví super lidi – Patrik a Veronika – se spoustou společných zájmů a parťáci za všech situací. Máme rádi akční život. Našli jsme se, abychom spolem cestovali a zažívali tak to největší dobrodružství. Zatím po Evropě a v budoucnu chceme projet celý svět.

Během našich prvních výletů, kdy jsme bydleli po hotelech, jsme si uvědomili, že toto není nic pro nás. Naše první zkušenost s bydlením v obytném autě začala v Portugalsku. Procestovali jsme s ním celé jižní pobřeží . Nádherné a prázdné pláže, průzračné moře a jedinečné červené  útesy – to je oblast Algarve. Tento styl a způsob cestování nám ukázal neskutečnou volnost a svobodu. A že nikdy nevíš, jaký bude další den a koho potkáš. Na našich cestách potkáváme lidi, kteří nás vždy obohatí, ukážou jiný pohled na svět a posunou nás o kousek dál.

Portugalsko v campervanu nás ovlivnilo natolik, že jsme se rozhodli změnit svůj život a pořídit si svůj vlastní campervan – Méďu. Nemohli jsme se dočkat až s naším campervanem vyrazíme na road trip po Evropě, kdy jsme ujeli 7.800 km a navštívili tyto země:

  • Rakousko – Vídeň
  • Itálii – Janov
  • Francii – Marseille, Monako
  • Španělsko – Barcelona, Cartagena, Ronda, Malaga, Tarifa, Ayamonte, Setenil de las Bodegas

Campervan je náš neobyčejný hotel na 4 kolech, který neustále vylepšujeme a také s ním cestujeme. Nabízí nám totální svobodu a neomezené možnosti cestování. Chceme tuto možnost 2BE FREE nabídnout i vám! Vypadnout na pár dní nebo týdnů do přírody, do hor, k moři a zažít tu svobodu.

Chceme s vámi sdílet naše dobrodružství a budeme rádi, pokud je i vy budete sdílet s námi.